in

ADT crew robí nábor

Tanečná skupina ADT crew z Modry hľadá nové tváre! Ak máš chuť tancovať, registruj sa a rezervuj si svoje miesto v ADT crew a ADT crew JUNIOR. Registrácia prebieha počas celého mesiaca apríl 2012. Podmienka: vek od 3 do X rokov.

Zaregistruj sa na:
www.hiphopmodra.sk (prihláška do ADT crew), email: hiphopmodra@gmail.com, alebo osobne vždy: utorok a štvrtok od 16:30 do 20:00 v telocvični SCVČ v Modre, Šturova 34, Modra. Všetky potrebné informácie nájdete na www.hiphopmodra.sk, alebo na facebooku v skupine ADT dance crew.

Ohodnoť článok

Publikoval Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Špeciálna ochutnávka VINITALY 2012

Budmerice s novým mostom