in

Aká bola Vianočná Modra 2013

Z vystúpenia umeleckých súborov

V piatok a sobotu,  13.- 14. decembra 2013, na nádvorí a v priestoroch historickej radnice v Modre, na Súkeníckej ulici a tiež na nádvorí Mestského centra sociálnych služieb a Hotela Sebastian sa konala Vianočná Modra 2013. Nechýbala veselá hudba, dobré jedlo, varené vínko, medovina a samozrejme sľubovaný primátorkin punč. Na svoje si prišli aj vyznávači ľudovo remeselného umenia. Výrobky z dreva, látky, hliny a ďalších materiálov zdobili nejeden stánok. Nechýbali ani živé kozy :).

Vnútorné priestory radnice sa premenili na vcelku zaujímavú kaviarničku s predajnou výstavou obrazov a veľkým akváriom so živými kaprami. Na Súkenickej sme našli otvorený dvor, v ktorom svoje práce vystavovali keramikári Ďurejovci. Otvorili nám aj svoju dielňu a tak poodhalili kúsok zo svojho „výrobného tajomstva“ keramiky.

Veselá hudba, dobrá nálada, stánky ponúkajúce rozmanitý tovar, dobré jedlo a pitie. Aj o tom bola tohtoročná Vianočná Modra.

Fotogaléria:

What do you think?

Modra buduje kamerový systém

Ples seniorov 2013