in ,

Aké bolo Víno a levanduľa 2012

Združenie pezinských vinohradníkov a vinárov, v spolupráci s mestom Pezinok, usporiadalo pre milovníkov vína a prírody podujatie pod názvom Víno a Levanduľa. Konalo sa dňa 14. júla 2012, v Pezinských vinohradoch. Presnejšie: Areál Rozálka, lokalita Stará hora v Pezinku.

Na podujatí sa prezentovalo viac ako dvadsať vinárov z Pezinského vinohradníckeho rajónu. Návštevníci si mohli pozrieť unikátny vinohrad vysadený mediteránskou flórou, predovšetkým levanduľou. Ponúkala sa tradičná keramika, nechýbal guláš, fyzulnačka, lokše a grilované špeciality. Až na to počasie, ktoré nám neprialo, môžeme toto podujatie zhodnotiť ako veľmi pekné a hlavne originálne. Na záver Vám ponúkame menší fotoreport z tejto akcie.

Fotogaléria: (Foto: Branislav Macháč)

What do you think?

Frešo chce zastaviť rast čiernych stavieb

Daniel Horák „Ukážky z tvorby“