in ,

Ako bolo na vínnych trhoch v Pezinku

Minulý víkend (17.-18.4.2015) sa v pezinskom kultúrnom dome konal jubilejný, 20. ročník výstavy Vínne trhy Pezinok. Ako aj pri minulých ročníkoch, program začal v piatok o 15:00hod, otvorením Vínnych trhov. Nasledovali príhovory organizátorov a pozvaných hostí, ktoré vyvrcholili vyhlásením výsledkov súťaže a odovzdávaním ocenení. Po nich nasledovala degustácia súťažných vín odbornou a laickou verejnosťou. Tá samozrejme pokračovala aj nasledujúci deň.

koho by zaujímali výsledky odbornej degustácie Vínnych trhov Pezinok 2015, pozrieť si ich môže v tejto prílohe.

Fotogaléria:

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Modranskú Majoliku navštívila manželka tureckého prezidenta

Modranské námestie je uzavreté