in

Alternatíva opäť nesklamala

Každý účastník mohol zanechať prostredníctvom páskového záznamu krátky odkaz.

Včera (29. 8. 2013) sme už po druhý krát histórie festivalu Alternatíva v Drevone zažili nefalšované alternatívne umenie. Môžeme konštatovať, že ani tento ročník ničím nezaostával za tým predošlým. Ba dokonca ponúkol viac. Viac umenia, viac hudby, viac dobrého jedla a pitia, vecí na predaj, veľa nových inšpirácií a samozrejme veľa dobrej nálady. Ďakujeme organizátorom projektu, menovite Lajovi Slimákovi, Petrovi Bittnerovi, Rasťovi Kuttnerovi. A vlastne celému občianskemu združeniu P.R.D. (Pezinskému rozprávkovému divadlu). Tešíme sa na ďalší ročník :).

Viac fotografií nájdete na našom facebook profile.

What do you think?

Slávnosť hliny v Modre: V znamení 130 rokov Slovenskej ľudovej majoliky

Deň vo vinohradoch