in

Burza kníh v Modranskej knižnici

Modranská knižnica

Modranská knižnicaNa celý mesiac marec 2011 avizuje Modranská knižnica burzu kníh. Na Slovensku je tento mesiac známy, ako mesiac knihy. Knižnica bude predávať nepotrebné tituly zo svojho knižného fondu. Ide prevažne o staršie, alebo poškodené knihy, ktoré sú už vyradené z knižničnej evidencie.

Pre tých z Vás, ktorí ešte v Modranskej knižnici neboli, uvádzame, že Mestskú knižnicu nájdete v budove Mestského kultúrneho strediska v Modre, na Sokolskej ulici č. 9, na poschodí. Otvorená je v pracovné dni od 10:00-12:00hod a od 12:30-18:00hod.

Vyradené tituly sa budú predávať za symbolické sumy, a to od 20 do 50 centov za kus. Zisk z predaja bude použitý na nákup nových kníh. Viac informácií o plánovej akcii získate na tel. čísle: 033/ 647 2112, alebo mailom: msks-kniznica@modra.sk.

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Hrad Červený Kameň pri západe slnka

Hrad Červený Kameň

Mestský úrad v Modre

Stretnutia poslancov s občanmi