in

Časovka Ivana Červenku na Zošku až ku hviezdam

Časovka na Zošku 2013Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.

Pripravili sme pre Vás časovku do kopca, so začiatkom pred Modrou Harmóniou, kde miesto štartu je v lokálnom údolí.Hneď od úvodných metrov Vás bude sprevádzať stúpanie. Trasa vedie hlavnou cestou s prejazdom okolo Zochovej Chaty, prostredím rekreačných chát s cieľom pri Hvezdárni. Celý úsek je asfaltový, a teda vhodný pre cestné bicykle. Štartuje sa individuálne v pravidelných intervaloch a v poradí podľa času registrácie.

Propozície:
Dátum: 21.7.2013 (nedeľa)
Čas: 10:31 štart prvého
Interval: 30 sekúnd

Trasa:
Modra Harmónia – Zochova Chata- Hvezdáreň
Dĺžka trasy 7,3km
Nadmorská výška štartu/cieľa 250m/513m
Nastúpané metre 290m
Priemerné stúpanie 4,3%
Maximálne stúpanie 9,1%
Maximálne klesanie 6%

Registrácia a podmienky:
Štartovné: 7€ v hotovosti pri prezentácii, v cene je zahrnuté občerstvenie (kapustnica, pivo/kofola) v centre pretekov, darček pre prvých 100 registrovaných a tombola. Miesto registrácie a centrum pretekov: Modra Harmónia, reštaurácia Bowling pri hlavnej križovatke , od 9.30 hod. Cesta od hlavného ťahu č.502 k centru pretekov bude vyznačená. Štartuje sa individuálne.

Kategórie:

  • muži do 18 rokov,
  • ženy do 39 rokov,
  • ženy nad 40 rokov,
  • muži do 39 rokov,
  • muži do 49 rokov,
  • muži nad 50 rokov,

Osoby mladšie ako 18 rokov musia priniesť na registráciu písomný súhlas zákonného zástupcu, osoby mladšie ako 15 rokov môžu jazdiť po ceste iba v sprievode osoby staršej ako 18 rokov. Prví traja pretekári v každej kategórii budú odmenení vecnými cenami. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zlúčiť alebo zrušiť kategóriu, pokiaľ v príslušnej kategórii nebudú klasifikovaní aspoň traja štartujúci. Pre všetkých účastníkov je pripravená bohatá tombola.

What do you think?

Aký bol tohtoročný Modranský piknik

Víno a levanduľa 2013