in

Časovka na Zošku až ku hviezdam

Amatérsky športový klub Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.

Propozície
Dátum: Nedeľa 22.7.2012
Čas: 10:31 štart prvého

Trasa
Modra Harmónia – Zochova Chata- Hvezdáreň
Dĺžka trasy 7,3km
Nadmorská výška štartu/cieľa 250m/513m
Nastúpané metre 290m
Priemerné stúpanie 4,3%
Maximálne stúpanie 9,1%
Maximálne klesanie 6%

Registrácia a podmienky
Štartovné: 7€ v hotovosti pri prezentácii, v cene je zahrnuté občerstvenie (kapustnica, pivo/kofola, ionťák, tyčinka) v centre pretekov, darček pre prvých 80 registrovaných a tombola.
Miesto registrácie a centrum pretekov: Modra Harmónia, reštaurácia Bowling pri hlavnej križovatke , od 9.30 hod. Cesta od hlavného ťahu č.502 k centru pretekov bude vyznačená. Štartuje sa individuálne.

Kategórie:

  • muži do 18 rokov,
  • ženy do 39 rokov,
  • ženy nad 40 rokov,
  • muži do 39 rokov,
  • muži do 49 rokov,
  • muži nad 50 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov musia priniesť na registráciu písomný súhlas zákonného zástupcu, osoby mladšie ako 15 rokov môžu jazdiť po ceste iba v sprievode osoby staršej ako 15 rokov. Prví traja pretekári v každej kategórii budú odmenení vecnými cenami. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zlúčiť, alebo zrušiť kategóriu, pokiaľ v príslušnej kategórii nebudú klasifikovaní aspoň traja štartujúci. Pre všetkých účastníkov je pripravená bohatá tombola.

What do you think?

Written by Martina Podzámska

Študentka a novinárka na voľnej nohe, žijúca vo Viedni. Vyštudovala Vysokú školu výtvarnýh umení. Miluje umenie vo všetkých jeho formách, ale najviac obrazy, ktoré aj sama maľuje. Vo voľnom čase veľa číta a cestuje.

Frešo chce zastaviť rast čiernych stavieb

Aké bolo Víno a levanduľa 2012