in ,

„Čítačky“ počas Alternatívy_PK

Pohľad do publika.
Pohľad do publika.

V sobotu, 29. 8. 2015, sa v pezinskej Radnici opäť čítalo. Tentoraz však v rámci podujatia Alternatíva_PK. Podujatie organizovalo OZ P.R.D. (Pezinské rozprávkové divadlo) a OZ 5P. Spoluorganizátorom bol Artforum Pezinok. Zo svojich srdcoviek, teda z najobľúbenejších kníh autorov, čítali Veronika Šikulová, Peter Krištúfek, Peter Pavlac, Michal Kaščák a Maroš Hečko. My Vám prinášame krátky fotoreport z atmosféry, ktorá literárne ovládla tieto priestory. Pre spestrenie nechýba ani krátka videovsuvka Michala Kaščáka so synom.

DQ1A9973_resize
Veronika Šikulová (spisovateľka) okrem čítania, celý program aj moderovala.
DQ1A9982_resize
Peter Pavlac (dramatik a dramaturg) počas čítania.
DQ1A9984_resize
Ďalší z „čítačov“, Maroš Hečko (šéfdramaturg, Radio_FM).
DQ1A9991_resize
Pohľad „zozadu“.
DQ1A9998_resize
Michal Kaščák (spevák, textár a zakladateľ Pohoda festivalu) so svojim synom.

What do you think?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sezóna na modranskom kúpalisku vrcholí

This is me after watching hottie