in ,

„Čítačky“ počas Alternatívy_PK

Pohľad do publika.
Pohľad do publika.

V sobotu, 29. 8. 2015, sa v pezinskej Radnici opäť čítalo. Tentoraz však v rámci podujatia Alternatíva_PK. Podujatie organizovalo OZ P.R.D. (Pezinské rozprávkové divadlo) a OZ 5P. Spoluorganizátorom bol Artforum Pezinok. Zo svojich srdcoviek, teda z najobľúbenejších kníh autorov, čítali Veronika Šikulová, Peter Krištúfek, Peter Pavlac, Michal Kaščák a Maroš Hečko. My Vám prinášame krátky fotoreport z atmosféry, ktorá literárne ovládla tieto priestory. Pre spestrenie nechýba ani krátka videovsuvka Michala Kaščáka so synom.

DQ1A9973_resize
Veronika Šikulová (spisovateľka) okrem čítania, celý program aj moderovala.
DQ1A9982_resize
Peter Pavlac (dramatik a dramaturg) počas čítania.
DQ1A9984_resize
Ďalší z „čítačov“, Maroš Hečko (šéfdramaturg, Radio_FM).
DQ1A9991_resize
Pohľad „zozadu“.
DQ1A9998_resize
Michal Kaščák (spevák, textár a zakladateľ Pohoda festivalu) so svojim synom.

Vaše hodnotenie?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sezóna na modranskom kúpalisku vrcholí

This is me after watching hottie