in ,

Dar Pezinským dobrovoľným hasičom

Uplynulú nedeľu (4. 3. 2012), za prítomnosti významných hostí ,sa uskutočnilo na Radničnom námestí v Pezinku slávnostné odovzdanie novučičkého hasičského auta Pezinskému dobrovoľnému hasičskému zboru. Automobil továrenskej značky Iveco, rady Magirus, v základnej výbave odovzdal do rúk predsedu organizácie Dobrovoľných hasičov (Gabrielovi Guštafíkovi) osobne Minister vnútra SR, Daniel Lipšic. Po samotných príhovoroch primátora mesta Pezinok, Olivera Solgu a už spomínaného Ministra vnútra, Daniela Lipšica došlo k odskúšaniu daru a jeho následnému požehnaniu.

Na záver nám zostáva povinnosť zaželať hasičom bezproblémovú prevádzku tohto vozidla, veľa šťastných kilometrov a čo najmenej „ostrých“ výjazdov. (Text a foto: Braňo Macháč)

What do you think?

Pezinský plavecký maratón

Noc múzeí a galérií v Pezinku