in ,

Deň otvorených modranských záhrad

na tému prírodné záhrady…

Iba raz ročne sa verejnosti v Modre otvárajú súkromné záhrady pre návštevníkov. Tento rok bol otvorený okruh s osemnástimi záhradami a jednou záhradnou galériou. Témou boli prírodné záhrady.

Návštevníci mohli vidieť víťazné záhrady z roku 2016 a roku 2017, k tomu tri certifikované prírodné záhrady a množstvo ďalších zaujímavých, no predovšetkým prírodných záhrad. Nahliadli sme do modranských dvorov, záhrad pri vilách a vidieckych záhrad s vysadeným viničom a ovocnými drevinami.

Zažili sme tak príjemný relax v čerstvo rozkvitnutých modranských záhradách s ich milými a pohostinnými majiteľmi.

Fotogaléria

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Literatúra v Radnici s Matúšom Vallom

Modranský piknik otvoril letnú sezónu