in ,

ZvedaváZvedavá

Diskusia: Ako chceme zmeniť Slovensko

k lepšiemu.

V utorok 19. 6. 2018 sa v Pezinskom kultúrnom centre konala politická diskusia s Michalom Šimečkom, Ivanom Štefunkom, Michalom Trubanom a Zuzanou Čaputovou o tom, ako chcú zmeniť Slovensko k lepšiemu.

Od autorov diskusie:

„Potrebujeme sa spojiť a urobiť kroky, aby Slovensko malo školy, aké si naše deti zaslúžia, ekonomiku, ktorá vytvára príležitosti pre všetkých, a zdravotníctvo, ktoré je dostupné a na výbornej úrovni“.

„Dnes je pri moci generácia, ktorá tieto výzvy ignoruje. Zvykli sme si na to, akoby to bolo normálne, že politika je bez obsahu a bez veľkých cieľov. Zvykli sme si, že je normálne od politikov nič neočakávať. Ale my v Progresívnom Slovensku si nechceme zvyknúť. My žiadame viac“!

Viac už v priloženom videu.

What do you think?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Modranský piknik otvoril letnú sezónu

Rozprávková Modra bola naozaj rozprávková