in ,

Dvojkoncert Simi Martausovej a Pavla Helana

Koncert dvoch talentovaných hudobníkov a spevákov.

V piatok pezinský kapucínsky kostol hostil dvoch vynikajúcich hudobníkov a spevákov. Išlo o Simu Martausovú (SK) a Pavla Helana (CZ). Kto mal chuť vypočuť si zopár piesní (len tak s gitarou), bol srdečne vítaní. Prišlo veľa ľudí. Niektorí sa ani nezmestili. Vstupné bolo dobrovoľné.

Simu Martausovú nemusím hádam nikomu predstavovať. Ide o mladú talentovanú speváčku, ktorá si sama píše a skladá výnimočné piesne v slovenskom jazyku. Na koncertoch sa zväčša zaobíde len som svojou gitarou a zvučným hlasom.

Videozostrih:

Fotogaléria:

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Vianočné čítanie pre deti v Mestskej knižnici v Modre.

Modra má schválený Program rozvoja mesta na roky 2014-2020