in

Fašiangy v Modre 2012

Mesto Modra, Mestské kultúrne stredisko a spolok Vincúr vás pozývajú na 8. ročník tradičného zimného podujatia Fašiangy v Modre 2012, ktoré sa uskutoční v sobotu 18. februára 2012.

Celodenné podujatie začína na námestí Ľ. Štúra v Modre, ráno od 9.00 a to obľúbenou súťažou Modranská kapustnica. Vône domácich klobások, údeného mäsa, sušených sliviek v spojení s kapustou iste prilákajú do Modry nielen domácich, ale i okoloidúcich návštevníkov.

Degustácia navarených kapustníc začína o 12.00 a vyhlásenie najlepších družstiev sa uskutoční o 14.00. Počas ochutnávky kapustníc vám spríjemní popoludnie spevák Igor Kmeťo – Kmeťoband. Súbežne v nádvorí domu na Štúrovej 84 bude prebiehať Tradičná Modranská zabíjačka, spojená s ochutnávkou malokarpatských vín miestneho vinárskeho spolku Vincúr. Vo večerných hodinách budú fašiangy v Modre vrcholiť. Každý, kto má chuť sa poriadne zabaviť a rozlúčiť sa s tohtoročnými fašiangami, je pozvaný na Fašiangový ples v maskách, ktorý sa každoročne koná v Kultúrnom dome Ľ. Štúra Modra od 20.00 hod. Do tanca bude hrať kapela Fanny Band a ako hosť večera vystúpi Ľubo Virág.

Predpredaj vstupeniek v hodnote 15 €/osoba a rezervácia miest na večerný fašiangový ples je realizovaný v kancelárii MSKS na Sokolskej č. 8.

What do you think?

Protest Gorila

Magické fašiangy