in

Foto: Harmónia, Piesok a Kráľová po prietrži mračien

Okolie domova sociálnych služieb - Merema

Dňa 7. 6. 2011 sa cez Modru prehnala silná prietrž mračien, ktorá spôsobila jej obyvateľom nemalé škody na ich majetku. My Vám prinášame zopár fotiek z monitoringu situácie na druhý deň. Zamerali sme sa hlavne na vodnú nádrž na Zochovej chate, ktorá je záchytným miestom práve pri zvýšenej povodňovej aktivite. (Foto: Braňo Macháč)

Okolie domova sociálnych služieb - MeremaMerema - voda vyviera cez kanál na cestePotok v HarmóniiPrehlbovanie koryta potokaIhrisko na Zochovej chateVýpusť na vodnej nádrži Zochová chataOkolie vodnej nádrže na Zochovej chateVodná nádrž na Zochovej chateČistenie mreže na vodnej nádržiNánosy bahna na okrajoch nádržeNánosy bahna na okrajoch nádržeVýpustná rúra z nádržeCelkový pohľad na vodnú nádrž Zochová chataPotok v časti HarmóniaPotok na Kráľovej - Národná ulicaPreventívne opatrenia obyvateľov Národnej ulice

What do you think?

Modranské vinohrady po búrke

Nečakaná prietrž mračien

Hrad Devín ožil históriou