in , ,

Fotoreport z Alternatívy v Drevone

Pre všetkých milovníkov inej kultúry, jednoducho vás,  ktorí sa radi zabávajú, ale občas sa aj zamyslia nad niečím, to bola Alternatíva v Drevone. Tá iste potešila nejedného ALTERNATÍVCA. Dňa 29. augusta 2012 sa v Pezinku na Drevárskej 23, odohral prvý ročník zaujímavého festivalu! Na svoje si prišiel nielen „náročnejší“ konzument kultúry, ale aj širšia skupinka ľudí :).

Náš portál Vám aspoň touto (fotografickou) formou prináša kúsok nezabudnuteľnej (teda alternatívnej) atmosféry festivalu v Drevone. (Text, foto a video: Branislav Macháč)

Fotogaléria:

Videopríloha:

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Modra očami študentov

Udelenie Ceny mesta Modra