in

Hľadáme externých redaktorov

World in ilustration

World in ilustrationRedakcia spravodajského portálu modranet.sk rozširuje svoje rady. Ak si kreatívny, dynamický, spoľahlivý, s citom k štylistike a písaniu článkov, rád fotografuješ, si z Modry, alebo jej okolia, hľadáme práve teba! Upozorňujeme, že nejde o ponuku práce, ale o dobrovoľnú, externú spoluprácu, vďaka ktorej sa môžeš zviditeľniť a dostaneš sa na miesta (podujatia), kde nemá bežný „smrteľník“ prístup.

Svoj životopis, poprípade aj ukážku svojej práce zasielaj na náš redakčný mail: modranet@mail.t-com.sk. Deadline pre zasielanie životopisov je stanovený na 30.06.2011.

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

ADT crew počas vystúpenia

„Záverečné“ vystúpenie tanečnej skupiny ADT crew

modra_movie_01

Foto: Modra Movie