in

Júlové pezinské podujatie Víno a levanduľa nechýbalo ani tento rok

Ponúkané vína všetkým chutili

Už tradične sa každý rok v letnom období, v lokalite Stará hora koná podujatie Víno a levanduľa. Inak tomu nebolo ani tento rok. Podujatie venované všetkým milovníkom vína, prírody a turistiky ponúklo plnohodnotný kulinársky a zážitkový program. Po oficiálnom otvorení podujatia došlo k prezentácii novej mapy vyobrazujúcej vinohradnícke hony v katastri Pezinok, samozrejme s ich názvami.

Ďalej bol odprezentovaný nový projekt s názvom „Pezinské viechy„. Po ňom už nasledovala výstava fotografií Pavla Stanka s hovoreným slovom strýca Laja. Svoje vína ponúkli desiatky vinárov z regiónu a samozrejme nemohli chýbať ani prehliadky Levanduľovej záhrady Vladimíra Píša.

Fotogaléria:

Kompletnú fotogalériu z podujatia nájdete na flickr.com.

What do you think?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Koncert Richarda Müllera a hostí v Pezinku

Informácie o letných kúpaliskách pre sezónu 2014