in ,

Keramické trhy opäť predviedli niečo nové a nepoznané

Keramické trhy 2014

Uplynulý víkend (13. -15. júna 2014) sa v Pezinku konalo tradičné podujatie s názvom Keramické trhy. Vďaka Bratislavskému samosprávnemu kraju, Malokarpatskému múzeu v Pezinku, mestu Pezinok, Slovenskej ľudovej majolike Modra, SOŠ Komenského Pezinok, Pezinskému kultúrnemu centru, CVČ Pezinok a ŠÚV Josefa Vydru Bratislava, mohli návštevníci trhov zažiť a spoznať nezabudnuteľnú atmosféru tajov a umenia výroby keramiky.

Radničné námestie a ulicu M. R. Štefánika tak na tri dni zaplnili výrobcovia a predajcovia prevažne hlinených výrobkov. Tie ulahodili nejednému pohľadu prítomných návštevníkov. Výtvory od výmyslu sveta, k tomu vo farebne ladených kreáciách, vystihovali fantáziu a tvorivosť každého výrobcu.

Veď posúďte sami a pokochajte sa tak zábermi priamo z tejto akcie.

Fotogaléria:

What do you think?

Pezinské podujatie Víno a levanduľa nebude chýbať ani tento rok

Modra – Harmónia opäť zažila cestu v čase