v

Koncert Lenky Dusilovej

Charizmatická Lenka Dusilová vystúpi v Modre.

Dátum: 19.7.2018 (sobota) o 20:30 hod.
Miesto: Modra, Komunitná záhrada (Štúrova 59)

Lenka sa stala ikonou odvážneho, novátorského popu, ktorá však nestráca väčšinové publikum, vybudované za roky svojho pôsobenia. V samostatných sólových vystúpeniach experimentuje s loop machine, štýlovou otvorenosťou, hráčskou erudíciou a rozšírenými nezameniteľnými vokálnymi technikami.

Žánrovo nezaraditeľná speváčka, multiinštrumentalistka a šesťnásobná držiteľka výročných hudobných cien Anděl vystúpi vo štvrtok 19. júla 2018 o 20:30 v Komunitnej záhrade (na Štúrova ul. 59) v Modre. Z pozície rockovej a popovej hviezdy putuje k osobnému vyjadreniu a slobodne prijíma impulzy z najrôznejších štýlov a mimo-hudobných zážitkov. Spolupracuje so špičkovými zoskupeniami (Baromantika, Vertigo Quintet, Clarinet Factory) a tvorí aj živú scénickú hudbu, s ktorou cestuje po celom svete.

U nás Lenka predstaví svoj sólový koncertný program, v ktorom dokazuje, že patrí nielen medzi spevácke hviezdy, ale je aj skvelou skladateľkou, gitaristkou a jedinečnou autorkou a producentkou. Bravúrne ovláda aj nové hudobné technológie. Sama na pódiu dokáže strhnúť diváka do vlastného hudobného vesmíru, v ktorom sa prelína imaginatívna inštrumentálna hudba a veľmi osobná piesňová tvorba.

Vstupné: 8€ predpredaj / 10 € na mieste
Predpredaj: www.tootoot.fm
Viac informácií: www.kcmodra.sk

Kontakt:
Kultúrne centrum Modra / 033 647 21 12

Ohodnoťte článok?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

O autorovi: Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Diskusia: Ako chceme zmeniť Slovensko

Vinári v chotári 2018