in ,

Koncert Richarda Müllera a hostí v Pezinku

Dan Bárta a Richard Müller

V piatok 27. júna pezinský Amfiteáter prebudil z filmového spánku spevák a stále úradujúca ikona slovenskej popmusic, Richard Müller. Nebol to však hocijaký koncert. Spolu s Müllerom na ňom vystúpili aj jeho hostia, a to konkrétne Zuzana Smatanová, Lucia Šoralová, Sima Martausová a Dan Bárta.

S Danom Bártom máme za sebou úspešnú spoluprácu na Potichu Tour. Považujem ho za skvelého speváka a mám sa od neho veľa čo učiť. Dan už k nám tak patrí, rád s ním spolupracujem,“ uviedol Müller, ktorý ešte pred koncertom uviedol, že sa tiež teší, ako jeho skladby spestria tri kolegyne.

A bolo tomu veru tak. Kvarteto spolu predviedlo napríklad pieseň Rieka. So skvelým Danom Bártom zaspieval jeden zo svojich najväčších hitov, Tlakovú níž. Čo viac dodať, ako len super, super a do tretice ešte raz super, výnimočný koncert.

Viac už prezradia priložené fotografie a krátke video.

Fotogaléria:

Videopríloha:

What do you think?

Modra – Harmónia opäť zažila cestu v čase

Júlové pezinské podujatie Víno a levanduľa nechýbalo ani tento rok