in

Koncert skupiny Fragile

Slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností.

Dátum: 23.11.2018 (piatok), o 19:00 hod.
Miesto: Modra, Sokolská 8, Kultúrny dom

Fragile je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella. Skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Hoci sa v ich repertoári nájdu aj skladby velikánov akými sú Bach či Chopin, ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy aj v piatok 23.novembra v modranskom Dome kultúry.

Vstupné: 13 € /predpredaj v sieti Ticketportal a v KC Modra.

Vaše hodnotenie?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Svätokatarínska ochutnávka mladých vín

Brežnevove pytačky