in

MDD Pezinok 2011

Občianske združenie Pre radosť, tak ako aj pominulé roky, aj teraz pripravilo jedinečné podujatie pri príležitosti oslavy Medzinárodného dňa detí. Preto k sebe pozývajú všetky deti – veľké i malé, ich rodičov a starých rodičov, aby spolu s nami strávili deň plný zábavy a dobrej nálady.

Čaká na Vás jedinečný program plný hier a atrakcií, na ktorých sa vybláznia deti, pokým dospelých zaujme požiarna a vojenská technika. Výborná nálada a celý deň bez nudy je zaručený. Pre deti je pripravených niekoľko atrakcií so zaujímavými stanoviskami. Naši stále veselí animátori pripravili nevšednú hru, ktorá poteší každé dieťa. Smiech, zábava, ale i napätie zo súťaženia sú vopred isté.

Výborná nálada by sa neobišla bez pódia, hudby a profesionálneho moderátora. Svoje dych zatajujúce umenie predvedie aj kúzelník a vaše deti môžu vystúpiť so svojím vlastným predstavením. Počas celého dňa budú dostupné zaujímavé atrakcie prístupné pre všetky vekové kategórie. K dispozícií budú detské trampolíny, nafukovacia šmykľavka, nafukovací hrad, bazén s guličkami a rôzne iné preliezky. Pre najmenšie deti bude pripravené detské ihrisko.

Veľmi obľúbenou atrakciou je dopravné ihrisko s elektrickými autíčkami a motorkami. Ďalším lákadlom je prehliadka vojenskej techniky, ktorá verejnosti nie je bežne dostupná, ale i ukážka práce profesionálnych hasičov s možnosťou ukážky požiarneho zásahu.

Tento deň pripravujeme s myšlienkou predviesť verejnosti malú, avšak o to viac pútavú, ukážku práce s deťmi nášho občianskeho združenia. Ponúkame deťom, ale aj ich rodičom možnosť aktívneho odpočinku v príjemnom prostredí. Podujatie dáva svojou jedinečnosťou priestor pre rozvoj schopností mladých ľudí a prináša im množstvo zážitkov.

Miesto: areál Hasičského a záchranného zboru, Pezinok.
Čas: 12.6.2011, od 13:00 do 18:00.
Vstupné: čarovný úsmev.

Tešíme sa na vás, OZ Pre radosť.

What do you think?

rytmus_modra_2011_01

Foto: Koncert Rytmusa v Modre

Keramické trhy

Pezinské keramické trhy