in

Mesto Modra spustilo Free pripojenie k internetu

wi-fi

Mestský úrad v Modre opäť rozširuje a skvalitňuje služby pre občanov a návštevníkov svojho mesta. Tieto letné mesiace využil na spustenie viacerých bezdrôtových Hotspotov, pomocou ktorých môžete vo vybraných lokalitách mesta, zdarma surfovať po internete.

Ide o bezdrôtovú technológiu, ktorá vysiela v pásmach 2,4 a 5GHz. Spĺňa tak všetky najnovšie štandardy, ktoré sú momentálne k dispozícii. Cieľom celého projektu je zlepšiť a zjednodušiť občanom a návštevníkom mesta prístup k zverejňovaným informáciám mestom. Ide tak o ďalšiu časť „skladačky“ k úplnej elektronizácii mesta Modry.

Čo k free pripojeniu na internet potrebujete?
Akékoľvek koncové zariadenie disponujúce už spomínanou bezdrôtovou technológiou (2,4 alebo 5GHz) pripojenia k sieti. Pre informáciu, či Váš počítač spĺňa uvedené kritéria, kontaktujte svojho predajcu výpočtovej techniky.

Ako sa k free internetu pripojíte? Je to jednoduché!

  1. Vo svojom koncovom zariadení (notebook, tablet, smartfón, PC) musíte zapnúť Wifi komunikáciu.
  2. V zozname Wifi sietí vyhľadáte sieť Modra_WiFi.
  3. Stlačíte tlačidlo Pripojiť, alebo Pokračovať (závisí od typu zariadenia).

Kde všade v meste Modra je free pripojenie k dispozícii?

Bezplatný internet je k dispozícii na Dukelskej ulici v smere od Mestskej veže po Mestský úrad a taktiež na Štúrovej ulici v rozsahu námestia a jeho blízkeho okolia. Prajeme Vám príjemné a bezproblémové surfovanie po internete ;).

What do you think?

Informácie o letných kúpaliskách pre sezónu 2014

Ovocný šalát s orechmi, hroznom a syrom