v

Mimoriadne Mestské zastupiteľstvo

Zasadanie Mestského zastupiteľstva

Zasadanie Mestského zastupiteľstvaPrimátorka mesta, Ing. Hana Hlubocká, zvolala na pondelok (28.02.2011), o 16:00hod do Kultúrneho domu v Modre, mimoriadne Mestské zastupiteľstvo. Podľa zverejnenej pozvánky na oficiálnej stránke mesta Modra, by jediným  a hlavným bodom programu malo byť „udelenie súhlasu hlavnému kontrolórovi mesta s vykonávaním inej zárobkovej činnosti“.

Nakoľko sám budúci hlavný kontrolór mesta Modra, Ing. Čierny pri svojej prezentácii počas výberového konania uviedol, že v súčasnosti vykonáva kontrolnú činnosť pre obec Vištuk, Mestské zastupiteľstvo bude musieť jeho pracovný úväzok upraviť uznesením.

Ohodnoťte článok?

O autorovi: Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Mestský úrad v Modre

Stretnutia poslancov s občanmi

Štátny archív – pobočka Modra

Vyučovacia hodina dejepisu v archíve