in , ,

Modra – Harmónia opäť zažila cestu v čase

V Modre – Harmónii sa opäť na chvíľu zastavil, ba vrátil čas späť. To všetko vďaka Modranskému pikniku.

Modranský piknik sa stal tradičným dobovým podujatím, ktorý už po štvrtýkrát privítal návštevníkov v rekreačnej časti Modra – Harmónia. Jeho znamenitosť každoročne spočíva v odhaľovaní krás dávno minulých, ale i v spojení človeka s prírodou tohto prekrásneho letoviska. Pomyselné otvorenie letnej turistickej sezóny sa tak udialo 15. júna 2014 (nedeľa) na námestí v Modre – Harmónii.

Pre návštevníkov bol pripravený zaujímavý hraný, ale aj hudobný program. Nechýbali ani operetné melódie, swing a jazz, prehliadky dobového oblečenia, kulinárske špeciality, kvalitné víno a celý rad sprievodných podujatí. Chcete vedieť ako prebiehala módna prehliadka dobového oblečenia a aká bola samotná atmosféra tohto podujatia? Viac už v priloženej galérii a v krátkom videozostrihu.

Fotogaléria:

Videopríloha:

Kompletnú fotogalériu nájdete na našom Flickr účte ;).

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Keramické trhy opäť predviedli niečo nové a nepoznané

Koncert Richarda Müllera a hostí v Pezinku