in ,

Modra očami študentov

Na sklonku leta sa Modra stala druhým domovom pre mladých umelcov – výtvarníkov. Študenti Fakulty architektúry STU BA počas 1. výtvarného plenéru tvorili priamo v uliciach, kde prezentovali svoje nadanie, výtvarné cítenie a umeleckú zručnosť.

Rôznymi technikami zaznamenávali každodenný život Modry a jej obyvateľov, atmosféru a pamiatky mesta tak, ako ich vnímali počas dvoch týždňov strávených potulkami po kultúrnom dedičstve našich predkov. Dedičstve, ktoré svojím geniom loci vábi umelcov už od nepamäti a poskytuje im priestor pre tvorbu. Plenér bol zavŕšený vernisážou najlepších prác, z ktorej Vám prinášame krátku fotoreportáž.

(Text: Andrea Bachorecová., Foto: Branislav Macháč)

Fotogaléria:

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Hrad Devín opäť ožil históriou

Fotoreport z Alternatívy v Drevone