in

Modranské rádio už vysiela!

Od včerajšieho poobedia v Modre vysiela (zatiaľ v skúšobnej prevádzke) rádio Modra. Naladiť si ho môžete na FM frekvencii 106,1MHz. Z toho čo sme mohli zatiaľ počuť, ide o vysielanie krátkych nahovorených spotov, ktoré sa v pravidelných intervaloch opakujú. Z nich sa poslucháči dozvedajú o aktuálnych kultúrnych podujatiach na území mesta. V prestávkach medzi spotmi je vysielaná hudobná produkcia Slovenských a Českých interpretov.

Rádio Modra

Pre upresnenie uvádzame, že ide projekt mestskej eseročky (financovaný mestom), ktorá potom, ako od mestského zastupiteľstva dostala „zelenú“ a vybavila všetky formality spojené s vysielaním, spustila jeho prevádzku.

What do you think?

Malokarpatské vinobranie Modra 2013

Dni európskeho kultúrneho dedičstva 2013 budú o pamiatkach duchovného života