in ,

ZamilovanáZamilovaná

Modranský piknik otvoril letnú sezónu

noblesou, šarmom a skvelou zábavou.

Z módnej prehliadky historických kostýmov.

Modra – Harmónia v sobotu 16. 6. 2018 opäť otvárala letnú sezónu pod holým nebom v noblesnom štýle.

Každý návštevník (malý aj veľký) tak mohol prežiť atmosféru zlatých rokov začiatku minulého storočia. Swingové melódie, veľa zábavy v podobe tanca, divadla a rôznych spoločenských hier, všetko pekne pokope na lúke Otčenáška v Harmónii. Chýbať nemohlo ani chutné jedlo a kvalitné vínko.

Vychutnajte si spolu s nami neopakovateľnú atmosféru tohto podujatia prostredníctvom našich fotografií:

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Deň otvorených modranských záhrad

Diskusia: Ako chceme zmeniť Slovensko