in , ,

Modru rozozvučal Gospel

V nedeľu, 9. septembra, Modra „otvorila“ svoje brány nádhernému hudobnému štýlu hudby. Mnohí z Vás isto vedia, o čom píšem. Je to Gospel. Spoločnosť Wertheim zorganizovala prekrásny hudobný zážitok pre nejedného návštevníka. Výnimočnú atmosféru koncertu podčiarklo miesto konania. Išlo o Nemecký evanjelický kostol v Modre. V ňom vystúpilo zoskupenie The Ghospel Family a následne ním sprevádzané vystúpenie speváka Lazaro de Jesus.

Ako som už spomínal, išlo o nezabudnuteľnú hudobnú a svetelnú šou. Ešte raz ďakujeme usporiadateľom tejto akcie. Pre tých, ktorí sa nemohli osobne zúčastniť, prinášame fotografie a krátke videoukážky.

Za zmienku stojí aj udalosť, ktorá sa odohrala v noci pred koncertom, kedy niekto pomaľoval cestu a chodník pred týmto kostolom notami. Fotografie tohto na Modru nezvyklého street art-u, si môžete pozrieť tu.

(Text, foto a video: Branislav Macháč)

Fotogaléria:

Videoprílohy:

What do you think?

Udelenie Ceny mesta Modra

Slávnosť pôžitku