in

Národný týždeň manželstva

Týždeň od 10. – 16. februára 2014, je na celom Slovensku venovaný kampani zdôrazňujúcej hodnotu manželstva i pre dnešnú spoločnosť. I v Modre ste pozvaní na podujatia, ktoré sa v rámci tejto kampane uskutočnia:

nedeľu, 9- februára 201416.00 v SCVČ na Štúrovej 34 budete mať možnosť vypočuť si prednášku „Riešenie problémov v manželstve“.

stredu, 12.februára201418.30 ste pozvaní na spoločné modlitby Taizé v slovenskom evanjelickom kostole v Modre.

V nedeľu, 16. Februára 2014 sú manželské páry pozvané do slovenského evanjelického kostola na „Požehnanie manželstva“ a po ňom budú môcť využiť fotografovanie manželov profesionálnym fotografom „Na pamiatku a pre radosť“.

NTM_960x540px

V rímsko-katolíckej farnosti budú po CELÝ TÝŽDEŇ modlitby po svätých omšiach zamerané na úmysel za manželov a rodiny a V NEDEĽU16.2.2014  si pri všetkých svätých omšiach budú môcť manželia obnoviť svoje manželské sľuby a tiež svätá omša o 7.30 je zvlášť venovaná na úmysel manželstva a rodiny.

Slogan tohtoročnej kampane znie:
Manželstvo – viac ako papier

Ste pozvaní pripojiť sa k tejto myšlienke.

What do you think?

Modra hľadá piatich sprievodcov cestovného ruchu

Za PET fľaše multifunkčné ihrisko