in

Nová publikácia o mestskom opevnení

Mesto Modra v týchto dňoch vydalo novú publikáciu o mestskom opevnení. Tá je výsledkom spoločného úsilia autorov z oblasti architektúry, histórie a pamiatok. Ich zámerom bolo do tejto publikácie vtesnať čo najviac informácií o mestskom opevnení. Nechýbajú ani informácie týkajúce sa jeho histórie. Obsah knihy je vkusne doplnený vizualizáciami, mapami a fotografiami.

Ukážka z knihy
Modra – mestské opevnenie (ukážka z knihy)

Uvedená publikácia vznikla za podpory Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

What do you think?

-1 Points
Upvote Downvote

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zoznam kandidátov na primátora a poslancov mestského zastupiteľstva v Pezinku vo volebom roku 2014

Výsledky komunálnych volieb 2014 – Pezinok