in

Nový ateliér zorganizoval aukciu obrazov

Z aukcie...

V sobotu, 17. 5. 2014 sa v pezinskej Galérii insitného umenia, v Schaubmarovom mlyne v rámci Dňa múzeí a galérií, konala verejná aukcia obrazov z dielne Nového ateliéru. Išlo o práce detí a dospelých, ktorý sa pravidelne stretávajú, aby tvorili umenie. Pôvodne mali byť obrazy vystavené na nádvorí mlyna, ale vďaka nepriazni počasia museli byť presunuté do samotnej mlynice. Tá silu a význam tejto tvorby, len umocnila. Pre návštevníkov bol pripravený aj hudobný a divadelný program. Na aukciu prišli pozrieť aj Tí najmenší. Viac informácií o Novom ateliéry nájdete na ich Facebook profile.

Ukážky z vystavenej tvorby ponúkame v priloženej galérii.

Fotogaléria:

Ohodnoť článok

Publikoval Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Tohtoročná oslava sviatku svätého Floriána, patróna hasičov opäť nesklamala

Kráľovské hodovanie 2014 bude aj tento rok od poledna do púl noci