in

Objednajte sa k lekárovi rýchlo a jednoducho cez internet

Portál NávštevaLekára.sk je projektom slúžiacim na vyhľadávanie lekárov na Slovensku a zároveň je zmluvným partnerom Slovenskej lekárskej komory. Na Slovensku ide o unikátnu službu objednávania pacientov k lekárovi online, ktorá si získava čím ďalej viac priaznivcov medzi pacientmi i lekármi.

Vďaka čoraz intenzívnejšiemu prenikaniu IT služieb do zdravotníctva sa internetové online objednávanie na vyšetrenie stáva vo svete jednou z najobľúbenejších služieb a zjednodušení života pre pacientov a lekárov.

Takzvaný on-line kalendár, aplikácia pre on-line rezervácie alebo on-line plánovač je internetová aplikácia, ktorá umožňuje pacientom pohodlné a bezpečné objednanie na vyšetrenie k lekárovi prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia pripojeného na internet, ako je počítač, notebook, smartphone alebo tablet. Jednoduchým spôsobom si zvolíte preferovaný dátum a čas vyšetrenia, ktorý zatiaľ nie je obsadený a následne systém automaticky potvrdí rezerváciu formou SMS a zaznamená objednanie na vyšetrenie do systému v ambulancii.

najdi-vyber-nl

Na portáli sa už teraz môžete prostredníctvom tejto služby objednať k desiatkam lekárov. Čo sa týka Pezinka a Modry, do uzávierky článku sa nebolo možné cez tento portál objednať k žiadnemu z nich. Veríme, že časom budú pribúdať aj lekári z nášho regiónu.

Výhody on-line kalendára pre pacientov:

  • Jednoduché vyhľadanie voľného termínu na vyšetrenie – možnosť objednať sa na vyšetrenie na najbližší možný termín.
  • Objednanie sa na vyšetrenie na deň a čas, ktorý pacientovi najlepšie vyhovuje.
  • Objednať sa na vyšetrenie je možné non-stop, 24 hodín denne.
  • Online objednávka pacienta v troch jednoduchých krokoch.
  • Celý systém on-line objednávania je pre pacientov úplne bezplatný – jeho využívanie je úplne zadarmo.
  • Samozrejmosťou je pripomenutie formou SMS deň pred objednaným termínom.

Cieľom portálu je poskytovanie informácií o lekároch širokej verejnosti, a pokrytie čo možno najviac lekárov pôsobiacich na Slovensku.

What do you think?

-1 Points
Upvote Downvote

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kľúč k cyklotrasám bránami mesta Modry

Fašiangy, Turíce a pochovávanie basy