in

Otvorenie knižnice po prázdninách

Milí čitatelia mestskej knižnice, po prázdninách sme Vám znova k dispozícii. Brány  knižnice  sa Vám od 2. septembra opäť otvorili. Čakajú na Vás nové a zaujímavé knižné tituly. Len čo prídete privítajú Vás Anjeli  s pánom Dokonalým, ktorí Vás pozvú na Ranč u starého otca, kde Vás neopustia Srdcové záležitosti. V knižných pultoch Vás čakajú Vrahovia bez tváre a ďalšie detektívne romány, z ktorých Vám budú behať zimomriavky po tele. Čaká na Vás svet plný fantázie a dobrodružstiev v Mestskej knižnici v Modre .

Naďalej Vám ponúkame internetové a tlačiarenské služby, absenčné požičiavanie dokumentov mimo knižnice,  prezenčné  požičiavanie  – štúdium knižničných dokumentov v priestoroch knižnice,  predlžovanie (prolongácia) výpožičnej lehoty, pomoc pri orientácii čitateľom v knižničnom fonde, konzultácie pri vyhľadávaní literatúry na konkrétnu tému, resp. od konkrétneho autora, hodiny knihovníckej gramotnosti (pre základné a materské školy), organizovanie podujatí na podporu čítania detí a mládeže.

Rady uvítame Vaše nápady na kúpu nových titulov. Otváracie hodiny sa nezmenili, stále sme tu pre Vás v KDĽŠ, od Po. – Pia. v čase od 8:00 h. – 18:00 h.

Pracovníci Mestskej knižnice Modra

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Modra v Modre a nezabudnuteľný gospel

Pohľad na Modru

Kurz Sprievodcu cestovného ruchu v Modre