in

Panorámy mesta Modra

Prinášame Vám nevšedný pohľad na centrum mesta Modry, a to skoro z vtáčej perspektívy. Ide o fotografie vyhotovené z vyhliadkovej terasy Mestskej veže. Azda každé mesto sa časom mení, pretvára. Na jeho vzhľad vplýva nielen zub času, ale aj vplyv ľudí, ktorý ho spravujú a obývajú.

Pohľad na hornú časť Štúrovej ulice
Pohľad na spodnú časť Štúrovej ulice
Celkový pohľad na Štúrovu ulicu

Možno budú tieto zábery o pár rokov len nostalgickou spomienkou z čias minulých. Uvidíme :).

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Boli sme pozrieť na Vínnych trhoch v Pezinku. Aké boli? Posúďte sami.

Do zbierky Unicefu, Týždeň modrého gombíka 2014 sa zapojí aj mesto Modra