in

Pezinok v znamení behu

Premiérové športovo-bežecké podujatie „Beh Pezinkom“ sa vďaka dômyselne naplánovanej trase – popri pezinských vinohradoch – stane pre všetkých zúčastnených nielen výnimočným bežeckým, ale aj vizuálnym zážitkom. Beh Pezinkom sa odštartuje 8. septembra 2012, teda práve v čase dozrievania hrozna.Zámerom usporiadateľov je okrem zorganizovania skvelej športovej akcie, zároveň aj upozorniť na krásy mesta Pezinok. Podujatie začne štartom v Zámockom parku Pezinok, beh pokračuje mestom až k vinohradom, ktorých jedinečná atmosféra spolu s vôňou zrejúceho hrozna bežcom vytvoria nezabudnuteľný zážitok.

Celá trať meria 8 kilometrov, čím je ideálna najmä pre rekreačných a začínajúcich bežcov. Zaujme však aj pretekárov, ktorí môžu toto podujatie výborne využiť v rámci svojej prípravy na jesenné polmaratóny a maratóny. Táto výnimočne atraktívna trať má mierne prevýšenie – 80 metrov. Beh Pezinkom je športové bežecké podujatie určené všetkým vekovým aj výkonnostným kategóriám.

Program:
8.00-13.00h – Registrácia.
13.00-14.00h – Príprava na štart.
14.00h – ŠTART.
18.00h – Vyhlásenie výsledkov v Radnici, pre bežcov pripravená degustácia vín Elesko.

Podujatie moderuje Matej SAJFA Cifra.

Viac informácií získate u:
Mgr. Lucia Vitálošová
+421-905 601 749
www.behpezinkom.com
info@behpezinkom.com

What do you think?

Daniel Horák „Ukážky z tvorby“

Hrad Devín opäť ožil históriou