in

Prvý dogtrekking vo vinohradoch!

Spojiť príjemnú prechádzku aj s vašim štvornohým miláčikom po nádherných úbočiach a lesoch Malých Karpát s poznávaním vinárskej tradície – to je hlavný cieľ prvého ročníka Vinohradníckeho dogtrekkingu v Doľanoch, ktorý sa uskutoční 1. mája o 8,30 hod.

Zatiaľ čo mnohí vinári vo svojich vinohradoch len neradi vidia cudzích ľudí, a ešte menej radi so psami, Vinárstvo JM v Doľanoch sa rozhodlo naopak – pozvať jedných i druhých na spoločný turistický výlet, ktorý povedie malebnou scenériou vinohradov a sviežou jarnou zeleňou karpatských lesov.

dogtrekking_mapaTrasa medzi obcami Doľany a Dolné Orešany meria asi 13 kilometrov, vedie nenáročným terénom a jej absolvovanie by malo trvať zhruba 3,5 hodiny. Štart i cieľ s možnosťou parkovania sú v areáli Vinárstva JM Doľany, kde bude pripravené občerstvenie i ochutnávka vín. Vítaní sú majitelia psov so svojimi miláčikmi, ale aj všetci ostatní, ktorí majú radi pohyb na čerstvom vzduchu v príjemnom prostredí.

What do you think?

Modra aj tento rok udelí reprezentačné pečate svojim najlepším vínam

Modra spúšťa projekt na podporu zasielania podnetov občanmi svojho mesta