in ,

Rekonštrukcia cesty vo Vinosadoch

Stav k 25.09.2012

O tom, že bude uzavretá hlavná cesta medzi Pezinkom a Modrou (v obci Vinosady), sme Vás informovali na našom facebook profile medzi prvými. Teraz Vám prinášame aktuálne fotografie, v akom stave sa celý projekt rekonštrukcie cesty nachádza. Na záver len uvádzame, že uvedená rekonštrukcia, a tým pádom aj uzávierka cesty potrvá cca tri mesiace. (Text a foto: Branislav Macháč)

Fotogaléria: (posledná aktualizácia: 26. 9. 2012 )

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Slávnosť pôžitku

Týždeň kultúrneho dedičstva v Modre