in ,

Rozprávková Modra bola naozaj rozprávková

Posledný víkend školského roka v Modre patril už po ôsmykrát bábkam.

Rozprávková Modra sa aj tento rok konala tradične v parku pri jazierku vedľa Kultúrneho domu Ľudovíta Štúra v Modre. V obľúbenom stane plnom periniek (Rozprávkove) sa opäť čítali rozprávky a v tvorivých dielňach zhotovovali rôzne bábky. Pripravený bol detský drevený kolotoč, prekvapenia, atrakcie a hry. Nechýbal flašinet bábkara Ivana Gontka a bábky manželov Pilátovcov.

Fotogaléria:

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Diskusia: Ako chceme zmeniť Slovensko

Trinásty ročník festivalu Hudba Modre