in

Šieste zasadnutie Mestského zastupiteľstva

Pohľad na Modru

Pohľad na ModruUž zajtra (7. 6. 2011) sa bude konať v poradí šieste riadne Mestské zastupiteľstvo v Modre. Zasadať sa bude tak ako vždy, v Mestskom kultúrnom stredisku, so začiatkom o 16:00hod. Program rokovania má celkovo 14. bodov. Za hlavné body možno označiť „Predĺženie doby nájmu Slovenskému národnému múzeu, Hodnotenie plnenia rozpočtu k 31. 3. 2011, Stanovisko hlavného kontrolóra k hospodáreniu mesta za I. kvartál roku 2011 a prejednanie spôsobenej škody z titulu uloženia pokuty“. Ku koncu nebude chýbať bod „Verejné vypočutie občanov“.

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

MDD Pezinok 2011

Keramické trhy

Pezinské keramické trhy