in

Silvester a Nový rok v meste

Ak sa chystáte prežiť Silvestra a Nový rok v meste, prinášame Vám krátky prehľad toho, čo sa bude diať.

Modra
31. decembra 2014 o polnoci Vás pred historickú radnicu na rozlúčku so starým rokom, uvítanie nového roka 2015 a pohár sektu pozýva primátor Juraj Petrakovič spoločne s poslankyňami a poslancami MsZ v Modre. Chýbať nebude ani novoročný ohňostroj. Po slávnostnom prípitku pôjdu popriať aj Kraľovanom na tradičnú silvestrovskú zábavu.
1. januára 2014 Vás Modranský turistický spolok pozýva o 13:00 hod. na tradičné novoročné stretnutie pod rozhľadňou na Veľkej homoli.

Pezinok
Tradične 1. januára občania majú možnosť sa stretnúť v centre mesta na Radničnom námestí a spoločne privítať a osláviť príchod Nového roka.  Primátor mesta srdečne pozýva všetkých občanov na toto stretnutie, ktoré sa uskutoční v utorok 1. januára o 01.00 hodine v noci.
Program začne hymnou Slovenskej republiky a potom príhovorom  primátora so spoločným prípitkom. Na záver sa môžete tešiť  na tradičný ohňostroj. Príďte sa aj vy stretnúť s priateľmi a blízkymi, popriať si v krásnej atmosfére šťastný nový rok.

Rady na záver
Teplo sa oblečte. Podľa predpovede má byť o polnoci -7°C. Opatrne s alkoholom a zábavnou pyrotechnikou. Aj tu platí, že všetko s mierou. Tak, aby ste do nového roku mohli vykročiť pevnou nohou. Nie nadarmo sa vraví: „Ako na Nový rok, tak po celý rok“.

What do you think?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Vianočná nálada na Vianočnom zastavení v Modre

Novoročný výstup na Veľkú Homoľu