in

Sofia a tekvička

Čítanie s Osmijankom pre rodiny s deťmi.

Dátum: 07.11.2018 (streda), o 17:00 hod.
Miesto: Modra, Sokolská 8, Kultúrny dom, Knižnica

Inscenované čítanie z knihy Sofia a Tekvička od Pat Zietlow Millerovej spojené s výtvarnou dielňou na tému Moja najobľúbenejšia hračka – nezvyčajný kamarát.

Nezisková organizácia Osmijanko bola založená v roku 2003 s presvedčením, že deti na Slovensku čítať chcú aj vedia, ale na túto duševnú činnosť majú málo podnetov.  Deti na ceste – stať sa čitateľom natrvalo – potrebujú pomocnú ruku, potrebujú spoločníka, ktorý ich fantazijným svetom kníh povedie bez mentorstva a hravo. Osmijanko prichádza za nimi z rozprávky a jeho rozprávkové srdce i kapsička sú plné básničiek, povedačiek, hádaniek, povestí, bájok, rozprávok a napínavých i humorných príbehov. Vyberá a ponúka z nej podľa veku dieťaťa, aby v každom vývinovom období dostalo to najhodnotnejšie, čo detská duša potrebuje. Naším cieľom je vyvážiť prídel technicko-mediálnych informácií takým obsahom, ktorý zjemňuje detskú dušu a rozvíja najmä emocionálno-estetické cítenie u detí.“

Podujatie je určené pre deti od 3 do 8 rokov.

Vstupné: dobrovoľné

Vaše hodnotenie?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Brežnevove pytačky

Oslava Dňa za slobodu a demokraciu