in

Špeciálna ochutnávka VINITALY 2012

Jeden z najväčších medzinárodných enologických veľtrhov sveta, VINITALY 2012, organizovaný vo Verone, v Taliansku sa uskutoční od 26-28. marca 2012. Veľtrhom Vás bude sprevádzať Eva Kottrova, uznávaná expertka vín a gastronomických pokladov. Tá Vás osobne prevedie bezplatnou degustáciou vín a cez unikátnu gastronomickú ochutnávku nádherného regiónu Marche. Organizátori vítajú Slovenských a Českých odborných záujemcov: enologických a gastronomických novinárov, veľko a maloobchodníkov a samozrejme vinotekárov.

Pre ďalšie informácie píšte na e-mailovú adresu: eva.kottrova@yahoo.it, alebo volajte: 00 39-340-66.613.66.

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Memorandum o ochrane vinohradov

ADT crew robí nábor