in ,

Štrajkujúci učitelia z Pezinka a okolia, sa dnes stretli na verejnej diskusii

Otvorenie diskusie...

Stretnutie začalo dnes (28. januára 2016), o 16-tej hodine, akciou pri Starej radnici, pod názvom „ŠÁLKA ČAJU S PEZINSKÝMI UČITEĽMI“. Po šálke čaju sa celé zhromaždenie presunulo do Malej sály KC Pezinok, kde prebehla diskusia medzi rodičmi, učiteľmi a študentami, k aktuálnej téme štrajku a možnostiach zlepšenia podmienok v školstve. Diskusie sa zúčastnili: zástupcovia Iniciatívy slovenských učiteľov (ISU)  a dekan Pedagogickej fakulty TU prof. PaedDr. René Bílik, CSc.

Počas diskusie...
Počas diskusie…
Zástupcovia Iniciatívy slovenských učiteľov (ISU)  a dekan Pedagogickej fakulty TU prof. PaedDr. René Bílik, CSc.
Zástupcovia Iniciatívy slovenských učiteľov (ISU) a dekan Pedagogickej fakulty TU prof. PaedDr. René Bílik, CSc.
Zástupcovia Iniciatívy slovenských učiteľov (ISU)  a dekan Pedagogickej fakulty TU prof. PaedDr. René Bílik, CSc.
Zástupcovia Iniciatívy slovenských učiteľov (ISU) a dekan Pedagogickej fakulty TU prof. PaedDr. René Bílik, CSc.
Z príspevkov štrajkujúcich učiteľov.
Z príspevkov štrajkujúcich učiteľov.
Z príspevkov štrajkujúcich učiteľov.
Z príspevkov štrajkujúcich učiteľov.
Z príspevkov štrajkujúcich učiteľov.
Z príspevkov štrajkujúcich učiteľov.
Z príspevkov štrajkujúcich učiteľov.
Podporu štrajkujúcim učiteľom vyjadril aj primátor Pezinka, Oliver Solga.

Z príspevkov jednotlivých zástupcov štrajkujúcich škôl boli najviac skloňované slová ako vytrvať, neustúpiť a podporovať sa navzájom. Podporu štrajkujúcim učiteľom prišiel vyjadriť aj primátor mesta Pezinok, Oliver Solga.

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Učitelia sa rozhodli pre ostrý štrajk. Školy zostávajú zatvorené

Pezinský amatérsky filmový festival (PAFF) 2016