in

Stretnutia poslancov s občanmi

Mestský úrad v Modre

Mestský úrad v ModreNa v poradí druhom Mestskom zastupiteľstve, zo dňa 15. 2. 2011, sa poslanci uzniesli a schválili /konkrétne v bode č. 8/ Harmonogram činností Mestského zastupiteľstva v Modre. Ten pojednáva o plánovaných aktivitách MsZ, a ktorý určuje minimálny počet rokovaní zastupiteľstva, ďalej počet rokovaní komisií, počet stretnutí poslancov s občanmi a počet pracovných stretnutí poslancov a primátorky mesta v tomto roku.

My Vám prinášame prehľad termínov stretnutí poslancov s občanmi mesta. V iných mestách ide o známe a zaužívané „Poslanecké dni“. Na nich môže občan mesta položiť svoje otázky, pripomienky, poprípade názory priamo poslancom MsZ. Stretnutia budú prebiehať v uvedených dátumoch, vždy v zasadačke MsÚ Modra, v čase od 15:00-18:00hod.

Harmonogram stretnutí

23.02.2011 Zigo, Peržo, Jašek, Líška, Manák
20.04.2011 Petrakovič, Gábriš, Gavorník, Dugovičová
15.06.2011 Soldán, Petrík, Bučurič, Jančovičová
07.09.2011 Zigo, Peržo, Jašek, Líška, Manák
19.10.2011 Petrakovič, Gábriš, Gavorník, Dugovičová
14.12.2011 Soldán, Petrík, Bučurič, Jančovičová

 

Veríme, že uvedené stretnutia prispejú k lepšej informovanosti, spokojnosti , ale hlavne spolupráci poslancov a obyvateľov mesta Modra.

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Modranská knižnica

Burza kníh v Modranskej knižnici

Zasadanie Mestského zastupiteľstva

Mimoriadne Mestské zastupiteľstvo