in ,

Sviatok sv. Floriána po pezinsky

Zo zásahov...

Podujatie vždy odštartuje sprievod hasičskej techniky (súčasnej a historickej), ktorý postupuje mestom z parkoviska pred zámockým parkom v Pezinku. Sprievod je spojený s kladením vencov pri soche sv. Floriána na starej Hasičskej zbrojnici.

Po sprievode ani tentoraz nechýbali ukážky záchranných prác hasičov a záchranárov, ukážky kynológie a rôzne atrakcie pre deti. Svoje umenie predviedli aj pracovníci Mestskej polície Pezinok a Okresného riaditeľstva Policajného zboru. Ukážky zručnosti pri hasení požiaru predviedli aj najmladší účastníci z radov dobrovoľných hasičov. Počas osláv sa o dobrú náladu starala hudobná skupina Funny Fellows s Romanom Féderom a taktiež vystúpenie mažoretiek Laskonky.

Oslavy sa aj tento rok konali v spolupráci s dobrovoľnými hasičskými zbormi okresov Pezinok a Senec a Malokarpatským múzeom v Pezinku.

Fotogaléria z podujatia…

What do you think?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Vydarená Noc literatúry v Modre

Prvý ročník Vinárov v chotári