in

Terminál integrovanej dopravy v Pezinku je dokončený a čaká na kolaudáciu.

Terminál integrovanej dopravy v Pezinku by mal byť už v tejto chvíli dokončený a čakať na záverečnú kolaudáciu. Vybrali sme sa tam osobne presvedčiť, či je tomu tak. Jeho dokončenie by tak malo naplniť základnú ideu projektu Bratislavskej integrovanej dopravy – cestovať s použitím jedného lístka viacerými dopravnými prostriedkami. Začiatkom augusta boli zrealizované na tomto projekte posledné práce. Na jeho oficiálne otvorenie si ešte budeme musieť chvíľu počkať.

Viac fotografií nájdete na našom facebook profile.

Ohodnoť článok

Publikoval Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Pezinský Permoník 2013

Mestský úrad v Modre zmenil úradné hodiny.