in ,

Tri dni do otvorenia cesty vo Vinosadoch

S odstupom času sme sa boli opäť pozrieť, ako pokračujú práce na rekonštrukcii cesty spájajúcej Pezinok s Modrou, v obci Vinosady. Podľa posledných informácií, ktoré sa nám podarilo získať, cesta by mala byť opäť prejazdná už tento piatok (30.11.2012).

Ako nám ďalej prezradil náš zdroj, úplnú rekonštrukciu a odovzdanie stavby v tomto termíne nestíhajú, preto budú menšie dokončovacie práce realizované následne, počas plnej cestnej premávky.

Aktuálne zábery si môžete pozrieť nižšie. Text a foto: Branislav Macháč

Fotogaléria:

Ohodnoť článok

Publikoval Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Modra a jablká

Z histórie – Horná Brána v Modre