v

Václav Neckář zavíta do Pezinka

Legenda českého popu prichádza do Pezinka

Dátum: 7.7.2018 (sobota) o 19:00 hod.
Miesto: Pezinok, Amfiteáter

V sobotu 7.júla 2018 o 19,00 sa pezinským amfiteátrom rozoznejú hity legendárneho „mýdlového princa“ Václava Neckářa. Jeden a pol hodinový koncert pod názvom Příběhy, písne a balady bude nevšedným umeleckým zážitkom aj pre náročného poslucháča. Na pódiu sa predstaví spolu so skupinou Bacily, ktorá ho sprevádza už od roku 1971. Aj v Pezinku vás čakajú legendárne skladby ako Šalali, Massechusets, Tu kytaru jsem koupil kúli tobě, Lékořice, Stín katedrál, Kdo vcházi do tvých snú, či Púlnoční, ktoré sa stali nesmrteľnými vďaka hudobnému aranžmá aj pôsobivým textom.

Vstupenky na koncert je možné zakúpiť v Dome kultúry v Pezinku a v sieti ticketportal.

Ohodnoťte článok?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

O autorovi: Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Rozprávková Modra bola naozaj rozprávková